Letní soustředění oddílu Česká twirlingová škola 2024

Česká twirlingová škola, T. J. Sokol Vysočany absolvovala ve dnech 19. 8. - 25. 8. 2024 své letní soustředění.

První část soustředění byla zaměřena na práci s hůlkou, kondiční přípravu, gymnastiku, balet, moderní tanec, contemporary dance a kompenzaci, a to pod vedením zkušených trenérů, lektorů a kolegů z řad twirlerů. Velké poděkování patří: Natálii Kučerové s dcerami, Vojtovi Slezákovi, Tereze Klausové, Viki Melounové, Světle Jarošové, Soně Purmové, Michaele Skorkovské a také Anet Áčové.

Vše však nebylo jen o drilu. Celý tým se v pátek přesunul do Chebu. V sobotu 24. 8. 2024 strávila celá parta oddílu Česká twirlingová škola, T. J. Sokol Vysočany nádherný den plný zábavy na koňském ranči. Zde si slečny vyzkoušely kompletní péči o poníky a koně: čištění, kartáčování, vyčesání, péči o kopyta a v neposlední řadě čištění stáje. Absolvovaly také podrobnou instruktáž o postroji. S poníky si každá vyzkoušela trail (překážková dráha, kde se poníci a koně učí navyknout na různé rušivé věci). Zlatým hřebem byla jízda na koních se zastávkou u rozhledny. Opékaly buřty a některé dokonce poprvé ochutnaly brambory pečené v popelu. Na zpáteční cestě je potkalo nečekané překvapení. Krávy na silnici! Dál v oplocence si mohly prohlédnout daňky.

V neděli 25. 8. 2024 si prošly centrum Chebu a pak si užily celé dopoledne v lanovém centru pod dohledem instruktorů.

Pokud máš zájem, můžeš něco podobného prožít s touto partou také. Přidej se k nim. Právě totiž probíhá nábor.